НА ЛЬВІВЩИНІ ОГОЛОШЕНО ЖАЛОБУ ЗА ЛЮДЬМИ, КОТРІ ЗАГИНУЛИ У ДРОГОБИЧІ ПІД ЧАС ОБВАЛУ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

НА ЛЬВІВЩИНІ ОГОЛОШЕНО ЖАЛОБУ ЗА ЛЮДЬМИ, КОТРІ ЗАГИНУЛИ У ДРОГОБИЧІ ПІД ЧАС ОБВАЛУ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

У зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року і внаслідок якої загинули мешканці міста Дрогобич, Львівська обласна державна адміністрація оголосила на території області дводенну жалобу за загиблими.

Про це повідомляє Львівська ОДА.

Днями жалоби оголошені 29 та 30 серпня.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на всій території Львівської області необхідно приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Окрім того, закликаємо обмежити проведення розважально-концертних заходів, а в закладах торгівлі, ресторанного господарства та в громадському транспорті – рекомендуємо не вмикати розважальну музику.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих з приводу непоправної втрати.

Довідково:

За інформацією Головного управління ДСНС у Львівській області, пошуково-рятувальні роботи завершені.

Відтак, під завалами людей немає. Станом на зараз, тривають роботи з розбору завалу будівельних конструкцій.  Силами ДСНС  врятовано 7 осіб, у тому числі – 5 дітей. Під завалами виявлено тіла 8 осіб, у тому числі 5-річного хлопчика.

Зазначимо, що на місце надзвичайної ситуації невідкладно прибули бригади лікарів-консультантів з «ОХМАТДИТу» та Міської дитячої клінічної лікарні м.Львова.   7 осіб госпіталізовано в Дрогобицьку мільку лікарню №1. Після стабілізації стану, 2 дітей транспортовано реанімобілями до Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова, 1 жінку в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова (проводиться оперативне втручання).