СТРИЙСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ВИБОРОЛИ ПРАВО ПРОВОДИТИ ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ У СТРИЮ

Право проводити фінал Чемпіонату України вибороли дівчата 2005 року народження, посівши перше місце за результатом трьох попередніх турів змагань, останній з яких проходив у Стрию 22-23 лютого 2020 року.

Про це повідомляє Стрийська Федерація Волейболу.

Та зважаючи на відсутність належних умов для проведення змагань такого високого рівня, ми передали право на проведення фіналу місту Полтава, які стали другими у турнірі.
За результатами попереднього туру наші дівчата досягли абсолютного результату, з 11 ігор не програвши жодної партії і набрали 33 очки!

Вітаємо їх та тренерів з чудовими показниками та високим досягненням!

У загальному турнір у Стрию було проведено на високому рівні, з цікавими іграми, гарною програмою відкриття змагань.

Родзинкою став приїзд на турнір головного тренера Національної Збірної України Ugis Krastins, помічника тренера @Vladyslav Lazarchuk та провідних гравців львівського клубу Барком-Кажани!  Гості привезли нам цінні подарунки, поспілкувалися з дітьми, тренерами, пресою, переглянули з цікавістю зустріч наших дівчат з суперницями з Чернівців! Задоволеними зустріччю залишилися всі, і гості, і учасники змагань!